OASE Living Water

Onderdelen

Positie Artikelnr. Productnaam Aantal
1 18795 Vervangdeksel cpl. trommelfilter 1
2 21981 Vervang dekselafdichting trommelfilter 1
3 18692 Smeltzekering T8A 250 V 1
4 47012 Upgrade-Controller ProfiClear Prem. OC 1
5 39906 Reservoir BioTec Premium 80000 1
6 18842 Plaatklemmen Trommelfilter 1
7 11979 Kabelbescherming Quintet / trommelfilter
8 40022 BG vuillade BioTec Premium 80000 1
9 15596 Schroef DIN 912 V4A M6 x 10 4
10 72198 Vervanging mod. trommelmotor gepompt 1
11 6128 Veiligheidsmoer V2A DIN 985 M6 21
12 41471 Vervang mondstuk BioTec Premium 80000 1
13 49842 Mod. spoelbuis BioTec 80000 spatdeel 1
14 41472 Verv. Slanghouder BioTec / Compact 2
15 41476 Vervang trommel BioTec / Compact 1
16 41887 Verv. houder trommellagering 2
17 18791 Vervang trommellagering trommelfilter 4
18 16288 Trommelas trommelfilter 1
19 19515 Borgpen V2A DIN 11023-6 mm 1
20 41889 Vervangklem trommelfilter 1
21 41473 Vervang zeefkader BioTec Prem.80000 125µ 1
22 22629 Bajonetring binnendeksel BioTec Pr.80000 1
23 22422 Binnendeksel BioTec Premium 80000 1
24 6117 Hoofdmoer V2A DIN 1587 M6 18
25 6105 Zeskantmoer V2A DIN 934 M6 8
26 20609 Fiberschijf DIN 7603 6 x 12 x 1 mm 33
27 17918 Linzenschroef V2A DIN 7985 M6 x 25 10
28 14596 Linzenschroef V2A DIN 7985 M6 x 16 23
29 40071 Houder binnendeksel BioTec Premium 80000 2
30 41253 Schuimhouder lang BioTec Premium 80000 1
31 40121 Schuimhouder kort BioTec Premium 80000 1
32 13629 Schuimplaat onderdeel FiltoMatic 1
33 40456 Filtermousse-set BioTec Premium 80000 1
34 27572 Linzenschroef CZ-V2A DIN 7981 6,3 x 32 12
35 22676 Dichting binnendeksel BioTec Prem. 80000 1
36 26963 Inlaatstuk 100 1
37 18446 Reserve afvoer DN75 Premium 1
38 18448 Vervangschroeven set afvoer DN75 Premium 1
39 35570 Vervang pluggen cpl. 1
40 22746 Set toebehoren drum filter pump-fed II 1
41 18798 Vervang doorvoer trommelfilter gepompt 1
42 50540 Verbindingsboog 2"/90° Bitron 1
43 19005 Aansluitset DN 110 6
44 40114 Veiligheidshouder spoelpomp achteraan 1
45 6143 Onderlegschijf VA DIN 9021 6,4 4
46 40074 Veiligheidshouder spoelpomp vooraan 1
47 41479 Verv. aansl. spoelpomp BioTec / Compact 1
48 40075 Spoelpomp 4 bar - 2 m kabel 1
49 18943 Voorfilter spoelpomp 1
50 23192 Vervang trommeldichting 1
51 20320 Cilinderschroef V2A DIN 912 M4 x 20 2
52 40129 BG signaalbox gepompt 1
53 40099 Bevestigingspl. vlottersch. BioTec/Comp. 1
54 11113 Zeskantmoer V2A DIN 985 M4 2
55 41481 Verv. scheidingswand BioTec/Comp. pump 1
56 19023 O-Ring EPDM 6 x 1,5 SH70 A 1
57 19402 Kabelhouder Trommelfilter 1
58 18794 Vervang looprol trommelfilter 1
naar het product