OASE Living Water

Onderdelen

Positie Artikelnr. Productnaam Aantal
1 42088 Service Pack PondJet Eco 1
2 25424 Veiligheidsschr. A2 M5x40 Torx m. pin 4
3 40467 Vervangrotor pomp PondJet Eco 1
4 17513 Vlakafdichting 107 x 78 x 2,5 USP 16 hel 1
5 10330 Beugel PondJet 1
6 6136 Onderlegschijf V2A DIN 125 8,4 1
7 35881 Afdekking voren EC2 FT 1
8 35252 BG voorfilter Aquarius Universal Gr. 5 1
9 39927 BG pomphuis PondJet Eco 1
10 13346 Vlakafdichting USP60 110x100x2,5 1
11 40569 Reduceernippel PVC 1 1/4" - 1 1/2" 1
12 22279 Vlakafdichting 40 x 30 x 2 SH70 1
13 6106 Zeskantmoer V2A DIN 934 M8 1
14 10852 Schroef 4401 DIN 913 8 x 40 1
15 19279 Fonteinlichaam PondJet 1
16 17939 Drijflichaam 1
17 6129 Veiligheidsmoer V2A DIN 985 M8 3
18 9848 Onderlegschijf V2A DIN 9021 10,5 6
19 19288 Zeskantschroef V2A DIN 931 M8 x 130 3
20 3578 O-Ring NBR 72 x 4 SH75 1
21 19545 Verdeelplaat PondJet 1
22 13290 O-Ring NBR 33 x 3 SH70 zwart 1
23 19544 Plug G1 PondJet 1
24 47934 Vervang tegengewicht PondJet Eco 1
25 49695 Schroevenset PondJet Eco 1
28 38166 Mod. tussenhuis PondJet Eco 1
29 19282 Fonteinspuitkop Vulkaan 12 PondJet 1
30 6017 Ovale schroef V2A DIN 963 5 x 12 1
31 3579 O-Ring NBR 76 x 4 SH70 1
32 19280 Reduceernippel 2" NPT-links op G1 1/4 1
33 10035 Water stabiliser Komet 10 - 12 T / 14 1
naar het product